Najnowocześniejszy miernik grubości lakieru - urządzenie współpracuje z Androidem

Mierniki grubosci lakieru|Strona główna|Fundusze Europejskie

 • Wygląd interface
  Wygląd interface
Cena:240.00
 • Opakowanie
  Opakowanie
 • Wygląd interface
  Wygląd interface
 • miernik w całej okazałości
  miernik w całej okazałości
 • Zawartość
  Zawartość
 • Zawartość paczki
  Zawartość paczki
 • screenshot z działania aplikacji
  screenshot z działania aplikacji
 • screenshot z działania aplikacji
  screenshot z działania aplikacji

MIERNIK GRUBOSCI LAKIERU Najnowoczesniejszy miernik dostepny w Europie Jedyny na allegro który rozpoznaje czy blacha jest ocynkowana !! !!!! JAKO JEDYNY NA ALLEGRO POTRAFI WYKRYC CZY ELEMENT WYMIENIONY JEST NA "TANSZY" ODPOWIEDNIK BEZ OCYNKU !!!!

Samochodowy tester grubości lakieru uTGM jest nowej generacji elektronicznym przyrządem umożliwiającym szybkie dokonanie pomiaru grubości lakieru. Urządzenie służy do nieniszczącego pomiaru grubosci powlok niemagnetycznych takich jak: lakiery, tworzywa sztuczne, chrom, miedz, cynk, emalia, na podłożach z żelaza, stali i aluminium.

 

 

 

UWAGA !! Do poprawnej pracy miernik potrzebuje smartfona/tablet z zainstalowanym Androidem.

 

Aby sprawdzic czy miernik będzie współpracować ze smartfonem trzeba zainstalować aplikacje z google play o nazwie

 

OTG firmy BtSsm


Jeśli po kliknięciu przycisku "Check now!" w aplikacji pojawi się informacja "YES! OTG is supported on this device" to miernik będzie współpracował.

Link do Oprogramowania miernika:
Miernik Grubości Lakieru


 

Bardzo szybki bargraf

Pierwszy raz spotykana funkcja w miernikach grubości lakieru. Jest to jedyna w swoim rodzaju funkcja dostępna wcześniej tylko w droższych multimetrach. Dzieki niej po 0,1 sekundy od przylozenie miernika do badanego elementu wiesz w jakim jest stanie.

Urzadzenie blyskawicznie wyswietla grubosc lakieru.Oscylogram

Pierwszy raz spotykana taka funkcja w miernikach poniżej 1000$.

Dzięki niej można sprawdzić ciągłość warstwy lakieru na elementach konstrukcyjnych.


 

Mikroprocesor

 

W urządzeniu zastosowano 32bitowy procesor ARM. Taki sam jak stosowany w obecnych smartfonach. W miernikach konkurencji stosowane są nadal procesory 8bitowe rodem z komputerów Spectrum.Sonda Pomiarowa

W sondzie zastosowano podwójny system pomiarowy który eliminuje wpływ czynników zewnętrznych na pomiar. Dodatkowo sonda zamontowana jest na specjalnym amortyzatorze stosowanym miedzy innymi w dronach. Dzięki temu silą docisku miernika nie wpływa na pomiar.

 

Zasilanie

  Urządzenie bierze zasilanie poprzez złącze USB ze smartfona. Dzięki temu nie musisz pamiętać o ładowaniu kolejnego urządzenia.  Wystarczy ze masz naładowany smartfon. Urządzenie pobiera bardzo mało prądu wiec wystarczy go na kilka godzin pracy.

 


   Aplikacja w google play  

  Aplikacja utrzymywana jest w ciemnych barwach. Dzięki temu jest bardziej widoczna i powoduje mniejsze zużycie energii przez wyświetlacze OLED stosowane m.innymi w Samsungach. Urządzenie komunikuje się ze smartfonem poprzez złącze do ładowania microUSB. Dzięki czemu nie ma problemu z parowaniem się poprzez Bluetootch. Aplikacja jest darmowa aczkolwiek do działania wymaga urządzenia z tej aukcji.
ps. Jeśli jesteś programistą aplikacji na Androida to bez problemu napiszesz własny program do obsługi urządzenia. Komunikacja odbywa się poprzez mostek USB/UART.
 

 

Dane techniczne

 
Zasilanie
5V z USB
Pobór pradu
50mA
zakres pomiaru
1000um
dokładność
1 um

 

W zestawie

miernik uTGM
1 zerujaca plytka aluminiowa
1 zerujaca plytka metalowa
5 podkladek kalibracyjnych: 100,250,500,750,1000um
Przewód USB - miniUSB
Przejsciówka miniUSB - microUSB OTG
24 miesieczna gwarancja