Adapter, interfejs do VOLVO - wyjście AUX wersja MICRO

Elektronika samochodowa

Cena:140.00

Adapter AUX-IN, symuluje zmieniarkę CD. Podłączany jest on jak normalna zmieniarka CD przez wtyczkę radia. Adapter umożliwia przyłączenie zewnętrznego źródła dźwięku przez gniazdo 3,5mm mini-Jack. Zatem pozwala na montaż i odtwarzanie we własnym samochodzie iPODa, PDA, MP3 Playera, przenośnego CD Playera, CarPC lub Laptopa. Instalacja jest naprawdę łatwa ze względu na zgodność z systemem Plug & Play – wystarczy wpiąć wtyczki.

Adapter-Interfejs (moduł elektroniczny) umożliwiający liniowe podłączenie "obcego" źródła audio do fabrycznego radioodtwarzacza VOLVO BEZ FABRYCZNEGO ZESTAWU NAVI-RTI (seria HU-... z 8-mio pinowym złączem DIN ) w miejsce podłączenia fabrycznej zmieniarki CD.
Interfejs wyposażony jest w kompatybilne złącze podłączeniowe do gniazda fabrycznego zmieniacza CD , oraz standardowe gniazda RCA-chinch umożliwijące liniowe podłączenie (n.p.) przenośnego odtwarzacza z pamięcią Flash , Discman , iPod ,i.t.p. z gniazda wyjścia słuchawkowego.

 

W porównaniu do adapterów kasetowych interfejs ma dużo lepszą jakość odtwarzania i nie słychać jest jazgotu kasety i autorewersu

W porównaniu do transmiterów interfejs ma dużo lepszą jakość odtwarzania i nie zajmuje gniazda zapalniczkowego

W porównaniu do wyjść AUX montowanych przez "fachowców" jakość odtwarzania jest taka sama, lecz nie ma ingerencji w elektronikę radia i nie trzeba wymontowywać radia.

Prosty montaż. Wpinamy wtyczkę w radio i działą
Nie potrzebuje zewnętrznego zasilania
Nie potrzeba ingerować w elektronikę samochodu
Do wyboru opcja z męskim albo damskim jackiem