PROCESSOR DIESEL FIX

Elektronika samochodowa|Strona główna|Fundusze Europejskie

Cena:100.00

Urządzenie oparte jest na nowoczesnym i bardzo szybkim procesorze AVR, który na bieżąco monitoruje warunki pracy silnika. I dostosowuje jego parametry (grzanie świec i wielkość mieszanki) tak, żeby uruchomienie silnika odbyło się bezproblemowo w każdych warunkach. Instalacja odbywa się poprzez podpięcie 4 przewodów i może być wykonana przez kompletnego laika. Układ zaprojektowany jest przez niemieckich inżynierów i stosowany jest w Niemczech od około 10 lat. Jest konstrukcją dokładnie przetestowaną i sprawdzoną. Stan pracy urządzenia sygnalizowany jest 3 diodami LED, dzięki temu na bieżąco wiesz co się dzieje z twoim silnikiem.

 
Urzadzenie przystosowane jest do pracy w samochodach:

- BMW 3, 5, 7 z silnikiem 2.5 TDS/TD i 1.8TDS
- OPEL OMEGA B,C FRONTERA z silnikiem 2.5 TDS/TD
- VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT i inne z silnikiem 1.9TDI

- Możliwość adaptacji do innych aut (prosze o kontakt telefoniczny)
Zabezpieczone jest przed wpływem czynników atmosferycznych (lakierowana elektronika) zawieszeniem się procesora (WATCHDOG) zakłóceniami oraz spadkami napięcia (brown-out detector) ponadto urządzenie zawiera zabezpieczenie przepięciowe, termiczne, polimerowe oraz zabezpieczone jest przed złym podłączeniem.

Do urządzenia dołączam 8 stronicowy ilustrowany poradnik, dzięki któremu kupujący bezpiecznie i prawidłowo wykona czynności instalacyjne. Zwięzła forma oraz przejrzyste i czytelne ilustracje czynią tekst zrozumiałym także dla niefachowca.